Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Regulamin - forum tradzik.info.pl  (Przeczytany 49458 razy)
Administrator
Tradzik.info.pl
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 19


Zobacz profil WWW Email
« : Maj 03, 2011, 12:39:45 »

Korzystanie z forum tradzik.info.pl jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z zasadami obowiązującymi na tym forum, nie masz prawa z niego korzystać.

I. Ogólne postanowienia

1. Forum tradzik.info.pl to amatorskie forum, tematycznie ściśle ukierunkowane na chorobę jaką jest trądzik. Trądzik jest powszechną chorobą skóry na którą cierpi spory odsetek naszego społeczeństwa. Forum ma za zadanie umożliwić użytkownikom jedynie wymianę poglądów i doświadczeń w zakresie stosowanych preparatów przeciwtrądzikowych i zabiegów wykonywanych w celu redukcji skutków ubocznych trądziku.

2. Właściciele serwisu tradzik.info.pl nie są związani prawnie z jakimikolwiek firmami farmaceutycznymi.

3. Właściciele forum tradzik.info.pl nie ponoszą absolutnie żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek niewłaściwego stosowania środków farmaceutycznych. Niniejsze forum ma służyć jedynie wymianie doświadczeń i poglądów. Lekarza należy odwiedzić osobiście ponieważ tylko lekarz może udzielać fachowych porad swoim pacjentom.

4. Kategorycznie zabronione jest umieszczanie na forum ogłoszeń dotyczących sprzedaży czy nieodpłatnego przekazania jakichkolwiek leków. (zasada ta dotyczy to także prywatnych wiadomości).

5. Administrator i moderatorzy forum tradzik.info.pl nie ponoszą absolutnie żadnej odpowiedzialności za treści umieszczane w postach przez innych użytkowników forum oraz za wszelkie możliwe szkody nimi wywołane. Zawsze należy brać pełną odpowiedzialność za to co pisze się na tym forum. Wszystkie prezentowane na forum opinie są opiniami użytkowników forum i redakcja tradzik.info.pl w żaden sposób nie identyfikuje się z treściami publikowanymi przez zarejestrowanych użytkowników.

6. Korzystając z forum tradzik.info.pl zgadzasz się, na przechowywanie w bazie danych forum swoich danych. Forum tradzik.info.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za utratę tych danych.

7. Regulamin forum tradzik.info.pl może ulec zmianie w dowolnym czasie. Administracja forum niezwłocznie poinformuje o tym fakcie wszystkich użytkowników forum poprzez umieszczenie stosownej informacji na głównej stronie forum. Informacja o zmianie regulaminu widnieć będzie przez tydzień od daty jej umieszczenia. Nieznajomość regulaminu w żadnym wypadku nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

8. Każdy użytkownik forum przynależy do pewnej grupy w zależnej od ilości napisanych przez niego wiadomości. Grupę specjalną stanowią natomiast lekarze dermatolodzy (ich tożsamość jest całkowicie weryfikowana przez administrację forum).

9. Administratorzy i moderatorzy mają pełne prawo do banowania (blokowania) użytkowników, edycji, usuwania czy przenoszenia postów, oraz zamykania istniejących na forum tematów, jeżeli łamią one w jakikolwiek sposób obowiązujący regulamin forum.  

10. Zamieszczenie reklamy na forum możliwe jest tylko po wcześniejszym ustaleniu jej formy z administracją forum. Sugestie/propozycje należy kierować na adres: reklama@tradzik.info.pl.

II. Rejestracja

1. Rejestrując, się na forum oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem forum.

2. Rejestrując się na forum wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości email od administracji portalu.

3. Niedopuszczalne jest tworzenie różnych kont skojarzonych z tym samym użytkownikiem. Wykrycie takiego faktu skutkuje usunięciem kont - duplikatów oraz zablokowanie użytkownika, który się tego czynu dopuścił.

4. Kategorycznie zabronione jest podszywanie się pod inne osoby.

5. Konto można usunąć tylko na wniosek przesłany drogą mailową na adres admin@tradzik.info.pl. We wniosku należy zawrzeć dokładny powód dlaczego dany użytkownik chce usunąć konto. Inne przypadki nie będą rozpatrywane.

6. Administracja forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe z powodu umieszczenia przez użytkownika w profilu jakichkolwiek danych. Użytkownik musi być w pełni świadomy, tego jakie udostępnia o sobie dane.

III. Pisanie i publikacja postów

1. Zabronione jest umieszczanie na forum treści łamiących prawo Rzeczpospolitej Polskiej oraz Prawo Międzynarodowe (dotyczy to także prywatnych wiadomości). Złamanie prawa grozi poinformowaniem o tym fakcie odpowiednich organów ścigania i przekazanie wszystkich danych użytkownika.

2. Nie wolno powtarzać tematów, które są już założone, należy używać wyszukiwarki umieszczonej na forum
(nie róbmy bałaganu na forum).

3. Zabronione jest pisanie treści które nie wnoszą informacji merytorycznych do tematu, w którym są zamieszczane. Oznacza to, że spam/reklama jest niedopuszczalny.

4. Nie wolno pisać postów od razu po poprzednim poście w wypadku kiedy możemy zmodyfikować poprzedni post. Czas modyfikacji to minuta zegarowa.

5.
Nie należy oczekiwać na forum odpowiedzi od razu po napisaniu danego posta. Zanim napiszesz kolejny wątek zaczekaj minimum jeden dzień w przypadku nie otrzymania odpowiedzi.

6. Zabronione jest reklamowanie stron o charakterze komercyjnym. W tym stron dotyczącej tej samej dziedziny co forum (dotyczy to również prywatnych wiadomości).

7. Należy być wyrozumiałym dla osób, które mają małą styczność z internetem na co dzień. Nie wolno obrażać z tego powodu żadnego nowicjusza.

8 Szanujmy język polski. Posty należy pisać z zachowaniem podstawowych zasad ortografii.

IV. Postanowienia końcowe

1. Forum korzysta z plików cookies do gromadzenia statystyk odwiedzin oraz do dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Zgodnie z nowymi przepisami informacja z prośbą o akceptację tego punktu pojawia się na górze po wejściu na stronę główną forum.

2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2015, 22:31:00 wysłane przez Administrator » Zapisane

Administrator forum tradzik.info.pl - Proszę bezwględnie przestrzegać regulaminu.
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: